Yazılı Sohbetler Burda


Yazılı Sohbetler Burda

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte eskisi kadar sosyalleşemez olduk. Cep telefonlarının ve internetin yayılması görmek istediğiniz kişilerin olduğu yere gitmeden bir telefon ile onlara ulaşmamızı sağladı.

İnternet ve akıllı telefonlar üretildiğinde ise oturduğumuz yerden görüntülü konuşma sağlayarak çok uzakta olan yakınlarımız ile bile konuşabilir hale geldik. Bu bir anlamda iyi olsa da bazı noktalarda da kötü olarak değerlendirilebilir.

Bazı sosyal ağların gelişmesi ile birlikte de mesaj sistemi yerine online yazışma sağlayabildiğimiz programlar geldi. Son yıllarda en çok kullanılan programın chat odaları yazışma programları olduğunu söyleyebiliriz. Biri ile dakikalarca konuşmadan yazarak hem kendinizi daha iyi ifade ediyor hem de zamandan kazanıyorsunuz.

Aynı anda birçok kişi ile online olarak yazışma imkanı ve yeni arkadaşlar edinme imkanı da sağlayan sohbet siteleri de çoğu kişi tarafından kullanılıyor. Hiç tanımadığınız ve ortak zevklerinizin olduğunu öğrendiğiniz kişi ile yazışarak konuştuğunuz için hem kendinizi daha iyi hissediyor hem de özgüven kazanıyorsunuz. Yazılı olarak seviyeli sohbetler yapacağınız yeni arkadaşlarınız ise bir tık uzağınızda.

https://www.netkeyfi.net/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir