Yatak Odanızı Isıtacak Yöntemler


Yatak Odanızı Isıtacak Yöntemler

Sevdiğinizle birlikte iyi vakit geçiriyor olabilirsiniz. Ancak bazı günlerde daha hareketli olmak ve bazı günlerde biraz daha ter atmak seks hayatınızın daha da renklenmesini sağlayacaktır. Eğer bir erkekseniz yatak odanızda farklı heyecanlara hayır demek istemezsiniz. Bunun için size önereceğimiz küçük yöntemler sayesinde hayatınızı da renklendireceksiniz.

Tahrik olun

Farklılıklar her zaman sizin beklemediğiniz zamanlarda ortaya çıkacaktır. Bu bazen koltukta bir film izlerken ya da kanepeye uzanıp yatıyorken. Ancak böyle durumda yapmanız gereken şey partnerinizden teninize yavaşça dokunmasını istemek olmalıdır. Bu seksi dokunuş sizi her ne kadar gıdıklamış olsa da vücudunuzun da daha fazla uyanmasına neden olacaktır.

Çamaşırınızı hemen çıkarmayın

Bir birliktelik öncesinde ön sevişme her zaman önemlidir. Bu yüzden de zorlayıcı olduğunun farkındayız ancak iç çamaşırlarınızı çıkarmadan onunla ilgilenmek sizi daha heyecanlı hale getirecektir

Daireler çizin

Onun etrafında daireler çizin ve sizin onun için yanıp tutuştuğunuzu ve damarlarınızdaki kanın bile onu istediğini ona hissettirin.

Hafif Öpücük

Öpücük bir insanı baştan çıkaracağı gibi bazen de bir kadını delirtebilecek güce sahiptir. Partnerinize hafif öpücükler konduruyor olmanız onun da size karşı bol olmamasına neden olacak. Üstelik hafif bir öpücük sayesinde size daha fazla güvenecek ve teslim olacaktır.

Biraz sert olun

Beyin bazen vücuda söz geçiremez. Hele ki partnerinizle yakınlaştığınız da biraz ona sertlik uygularsanız mutlaka farkını göreceksiniz. Ona küçük ısırıklar kendisini farklı hissettirecektir.

Evlilik sırasında yaşanabilecek en büyük sorunların başınca cinsel mutsuzluk geliyor. Bu durum özellikle evliliğin heyecanının kalmasından kaynaklandığı gibi romantizmin ortadan kalkmış olması da durumun iyiden iyiye bozulmasını sağlıyor. Cinsel sohbet konuları evlilikte çok önemlidir. Eşinizle yapacağınız cinsel sohbetlerle birlikte sınırlarınızı aşmış ve bu mutsuzluğun nedeninin de ne olduğunu anlamış olursunuz. Evlilikte cinselliğin başarılı bir şekilde gerçekleşmiş olması çiftlerinde birbirine bağımlılığını artıracaktır. Cinsellik yalnız fiziksel birleşmeyi değil aynı zamanda ruhsal birleşmeyi de ifade edebilen geniş bir konudur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir