Sohbet Siteleri Sohbetleri


Sohbet Siteleri Sohbetleri

Sohbet Siteleri Sohbetleri

Sohbet Siteleri Sohbetleri Bu makalemizde sohbet sitelerine girerek eş cinsel bulmak isteyen ya da bir insanın iyi veya kötü niyetli olup olmadığını anlamak isteyenlerin merak ettiği konulara değinelim istedik. Aşağıda bahsedeceğimiz hususların tamamı  söz konusu olduğunda ortak olan sonuçlardır.

Evet bir insanın nasıl olup olmadığını anlayabilmek kafa karıştırıyor olabilir ancak birine bu teşhisi koymak içinde hiç acele etmemek gerekiyor. Çünkü cinsel kimlik kişisel bir durumdur ve bir insanın kendisiyle ilgili net hissettiği onun için özeldir. Eğer konuştuğunuz ya da karşınızdaki kişinin iyi biri olduğundan şüphe ediyorsanız  ilk yapmanız gereken şey aynı cinsten kişilerden hoşlanıp hoşlanmadığını anlamaya çalışmaktır. Bunun içinde iyi incelemeniz gerekiyor.

İletişim yönelimini anlamak gerçekten de kafa karıştırıcı olabilir, ancak kendine bir etiket koymak için acele etme. kimliğin kişiseldir ve onun hakkında neler hissettiğini araştırmak gayet normaldir. Eğer karakteri bozuk olduğundan şüphe ediyorsan aynı cinsiyetten olan kişilerden etkilenip etkilenmediğini anlamak için düşüncelerini ve davranışlarını incele. Ayrıca cinselliğini teste tabi tutmayı dene. Eğer kendini olarak tanımlıyorsan kim olduğunla gurur duy ve kendini hazır hissettiğinde bunu ilan et.

Ne Sıklıkla Gördüğünü Anlamaya Çalış

Dışarıya çıktığında insanları iyi analiz et ve gözlemle.  insanların kendisiyle aynı cinsiyetten olan kişileri fark etme olasılıkları yüksektir. Bunun içinde bu tip insanlar genelde kendileri gibi insanların olduğu yerlerde olmaktan memnuniyet duyarlar. Bu insanları kiminle ve ne sıklıkla gördüğünü anlamaya çalış.  Bunu bir örnek vererek açıklayalım nasıl olduğunu düşündüğün kişiyi iyice izle mesala plajda diğer erkeklere çok sık bakıyorsa bu durumda kişilik bozukluğu olma ihtimali yüksektir.

Kötü eğilimi aynı cinsten olanlardan yana olmak demektir. Bu nedenle insanlar özellikle kendi cinsleriyle zaman geçirmekten hoşlanırlar. Onlarla geçirdiği zaman içerisinde hareketleri ve bakışları da onları ele verecektir. Eğer karşınızdakinden böyle bir tepki ve hareket alıyorsanız bu durumda şüphe edebilirsiniz.

Karşındaki insana ilgi duymak normal bir durum olabilir. Bazen sizde aynı duygulara sahip olabilirsiniz. Mesala karşınızdaki kadının ne kadar güzel olduğunu düşünebilirsiniz ve onun güzelliği sizi etkileyebilir. Ancak bu ondan hoşlandığınız ya da sizin de olduğunuz anlamına gelmez. Çünkü güzel gördüğünüz bir kadında bulduklarınız sizde bulamadıklarınızın çağrışımıdır. Bunun için bu duygu hayranlık olarak tanımlanabilir.

kendinizin her yönden kime yakın olduğunu anlayabilmeniz için yapmanız gerekenlerden biri de kimliğinizi tespit etmenizdir. Yani  neyle ve kiminle ilgili olduğu önemlidir.

Sohbet Siteleri Sohbetleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir