Sohbet Chat Siteleri Kuralları

Sohbet Chat Siteleri Kuralları

Sohbet Chat Siteleri Kuralları

Sohbet Odaları Kuralları,Chat Odaları Kuralları,Kullanım Koşulları,Sohbet Chat Siteleri Kuralları,biz insanlar hayat boyunca neden hep kurallarla yasaklarla yaşamak gereği duyuyor veya zorunda kalıyoruz bu sorular belkide hepimizin içindeki sessiz çığlıklarımız,bazende tüm bu yasalara avaz avaz bağırarak isyan ettiğimiz karşı çıktığımız kuralların nedenleri nelerdir.

Gerçek hayatımızda veya sanal hayatımızda her zaman uyulması gereken kaideler vardır bunların zorunlu yada zorunsuz yani keyfi konulan aile büyüklerinin olsun çevremizin olsun ve sanal ortamlarda kullandığımız mecralar tarafından insanlara karşı nasıl davranacakları konusunda yol göstermedir,her kes için geçerli olmasa,da bazı insanlar için mecburi olan eylemler,mesela tutarsız davranışlar,kişilik bozuklukları hatta etrafındaki insanlara zarar veren insanlar için aile,çevre,arkadaş,yada katıldıkları ortamlar tarafından bazı engellerin korunması hem kişinin kendi için hemde etraftaki insanlar için olması gereken en doğru karardır ve özellikle sanal hayatta ortama bakıldığında kural şart.

Netkeyfi.Net Kurallarımız

Uzun zamandır arkadaşlık ve sohbet alanında hizmet veren sitemiz şu anki konumu ile mükemmel ve her yönüyle seviye,kalite, güvenilirlik bakımından insanlar tarafından ilgi duyulan ve takdir edilen chat sohbet ortamıdır,bunu başarmamızda,ki en büyük katkı payı site kurallarımızı ihlal etmeyen yönetim kadromuzun ve ziyaretçilerimizin uyumlu olmasına borçluyuz.

Muhabbet odaları,mız içerisinde bulunan beyler bayanlar sitemiz hakkında bilgilere sahiptirler,aramıza yeni katılacak ve katılmayı düşünen arkadaşlar için kısaca sitemizde uyulması gereken ve yasak olan bilgileri verelim,sitemiz seviyeli sohbet ve güvenilir arkadaşlık sitesi olarak aramızda olmak isteyen her kese hizmet etmekte.

Öncelikle odalarımızın tamamında seviyeli sohbet etmek şarttır,cinsel sohbet hizmetlerimizin bulunmadığı sitemiz içerisinde bu konuya girmek yasaktır.

Sohbet genelinde siyasi konuşmalar ülke yönetimi eleştirmek gibi Türkiye Cumhuriyetini karalama eylemleri adına yorum yapmak yasaktır.

Argo,küfür,insanlara hakaret,kişileri rencide edici sözler her şekilde yasaktır ve uyulması gereken kuralların içerisindedir.

Sitemize girişlerde alınan takma adların ahlaka topluma uygun olması şarttır,kişisel bilgiler verilmesi başka sunucu isimleri verilmesi yani reklam yapmak kurallarımıza aykırıdır.

İnsanlar arasında dil,din,kültür,yaş farkı ,medeni hal,ayrımı yapmak yasaktır.

Ve özel odalardaki sohbetlerin diğer şahıslara aktarılması veya sohbet geneline yansıtılması yasaktır son olarak sitemiz içerisindeki yönetimde bulunan kişilerle tartışmaya girmemeniz ve haklı olduğunuz konularda oper help kanalına gelerek şikayetlerinizi bildirmeniz ziyaretçi olarak hakkınızdır der ve hoş sohbetler dileriz.

Sohbet Chat Siteleri Kuralları

Sohbet Chat Siteleri Kuralları

Sohbete Giriş İçin Tıkla

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Radyo'nu aç, Müzigin Keyfine bak.