Siyasi Sohbet Odaları

Siyasi Sohbet Odaları

Siyasi Sohbet Odaları

Sohbet,Chat,Muhabbet,Arkadaşlık Siteleri,Tanışma Siteleri,Siyasi Sohbet Odaları,mıdır sohbet chat sitelerinde ziyaretçiler istedikleri konular hakkında konuşmak ve yorum yapmak isterler ve gerçek çevrelerinde olduğu gibi Türkiye gündeminden söz etmek ve bilgi  paylaşımları yapmak isteyenlerde bulunmakta belki normal olarak karşılanması gereken sıradan olaylardır fakat bilindiği gibi sitelerin ziyaretçilerinin çok fazla olması ve her görüşten insanların bulunması ortamda farklı boyutlar kazanacağı ve tartışmaların çıkacağını göz önünde bulundurur isek sohbetin sadece siyasi içeriği değil Türkiye yönetimini eleştirmeye kadar gitme ihtimali çok yüksektir.

Bu nedenle sitelerde bu tür sohbetler yasaklanmıştır zaten sunucuların hizmetleri belirli bir amaç içindir seviyeli sohbet arkadaşlık eğlence ve radyo yayınları üzerine hizmet veren ortamlar yasalar gereğince ve  sitelerin kuralları gereğince insanlara bu tür sohbetlerde kısıtlama getirmektedirler sitelerin bu davranışlarını ziyaretçilerin anlatışla karşılamaları gerekirken bazı arkadaşlar ısrarla kuralları hiçe sayarak istedikleri yasaklanmış konuşmaları yapmaya gayret etmektedirler.

Netkeyfi.Net sohbet sitesi her zaman kurallara uyulması gereken arkadaşlık sitesidir sitemizde asla siyasi eleştirilere izin verilmemektedir sitemizin yapılması ve yapılmaması gereken sohbet içerikleri hakkında kısa bilgiler vermemiz gerekir ise özellikle aramıza yeni katılacak insanlar için buna her zaman gerek duyuyor ve ziyaretçilerimizin bilgi sahibi olmalarını sağlayarak odalarımız içerisinde olay çıkmamasını önlemiş oluyoruz.

Öncelikle ülkemizin ve ülke yönetiminin siyasilerin eleştirileri siyasi görüşlerin konu edilmesi her sunucuda olduğu gibi bizlerin sitesinde,de yasaktır,cinsel sohbetler ima yolu ile bile yasaktır kültür farkı veya inanç farkı yapmak insanların özel hayatlarını eleştirmek yasaktır ortam huzurlu ve seviyeli sohbetlerin yapıldığı arkadaşlık ortamıdır ve hizmetlerimiz sadece bu yönde verilmektedir,ziyaretçilerimiz için serbest olan konular güncel hayat konular bir birlerini tanıma amaçlı yapılan konuşmalar ve eğlenceli sohbettir ve sitemizdeki diğer hizmetler radyo dinleye bilirsiniz canlı yapılan yayınlarımızda normal şarkılara yer verilir siyasi veya küfürlü şarkılar yine yasaktır.

Yarışma odalarımız İslami konular test eğlence kelime gibi odalardan oluşmaktadır ve hizmetlerimizin tamamı bedava olarak siz değerli ziyaretçilerimize sunulmaktadır seviyeli sohbet sitemizde olmak isteyenleri bekler hoş sohbetler dileriz.

Siyasi Sohbet Odaları

Siyasi Sohbet Odaları

Sohbete Giriş İçin Tıkla

“Siyasi Sohbet Odaları” için 4 cevap

 1. Dıyar67 dedi ki:

  Şeker tadında bir bayram geçirmeniz temennilerimle sizleride siyasi sohbet odamıza bekleriz

 2. RaS` dedi ki:

  Netkeyfi.net Sohbet ve Chat sitemiz üzerin de hiç bir şekilde ülke yönetimimizi konu alan siyasi sohbetlerin yapılmasına asla müsade verilmez. Kafa dağıtmak dostluk kurmak sohbet etmek amacı güden sitemiz. siyasi bir platform değildir.

 3. Sinem dedi ki:

  Siyasisohbet sohbet odalarında netkeyfi.net sitesi olarak siyasi konulara müsademiz yoktur rahat ve seviyeli sohbetler için bizi tercih ediniz.

 4. İpek dedi ki:

  Sevdiklerimiz ile siyaset yapmak, hem bizi hem sevdiklerimizi kırabilir. Güncel ve seviyeli sohbet paylaşımı yapabileceğimiz, birbirimize yenilikler katabileceğimiz bir ortam. Sizleride bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Radyo'nu aç, Müzigin Keyfine bak.