Nur Sohbet Odaları


Nur Sohbet Odaları

Türkiye’nin 1 numaralı nur sohbet odaları sizlerle.

Nur Sohbet Odaları

nur sohbet odaları

nur sohbet odaları

Seviyeli insanların kendilerine uygun tarzda nur sohbet odaları etmeleri beklenti olarak gayet doğaldır. Bu beklentilerin dışında hareket eden insanlar için toplum içerisinde edepsiz, karaktersiz, terbiyesiz gibi sıfatlar yüklenir. Aslında bunu yapmak yerine onlara olumlu eleştiriler yaparak (ben dili kullanarak) hizaya gelmelerine yardımcı olmak daha etik bir davranıştır. Bilindiği kadar zor olmayan insan eğitimi ne yazık ki günümüzde teknolojik gelişmelerin hızlı ilerlemesi ile zorlaştı. Okullarda verilen eğitimler sohbet konulu başlıklar altında gençlere ve çocuklara öğretilmeye çalışılsa dahi tablet üzerinden yapılan eğitim sonucu ezberci bir neslin yetişmesi kaçınılmaz oldu!

Nur Sohbet Nasıl Edilir?

Seviye kelime anlamı olarak bulunulan ortamın ya da mevkii’nin kişiye yüklemiş olduğu uyması gereken kurallar çerçevesidir. Tam anlamıyla bu şekilde özetlemek sanırım doğru olanıdır. Farklı nur sohbet odaları kaynaklarda farklı biçimde nitelendirmelere rastlamanız mümkündür. Bu tanımı, genelde herk yaştan insanları rahatça kavrayabilmesi için yaptığımızı parantez içerisinde bilmenizde yarar vardır. Büyüklerle yapılan sohbetlerde bir takım görgü kuralları bulunur. Bu kurallar genelde bireyler aile terbiyesi adı altında verilmesi ön görülür, lakin bazı durumlarda bireyler ufak yaşlarda alması gereken bir takım örnekleri yanlış alır yada algılar. Bu durum çocuk oldukları için yadırganmaz sadece büyükler ile nasıl konuşulması gerektiğini bilmediği için bazı topluluk içerisinde farklı kişiler tarafından eleştirilerin hedefi olabilir. İstenmeyen bu durum da ise, nur sohbet odaları hemen birey de kendini savunma iç güdüsü ortaya çıkar veya sonsuza dek susar.

5 Yorumlar

 1. DiLaver

  13 Ocak 2022 at 10:25

  Seviyeli bir ortamda dini sohbetlerde ortama saygı çerçevesinde yapılan sohbetlerimize sizleri de bekleriz.

  Cevapla
 2. RaS`

  13 Ocak 2022 at 10:31

  Nur sohbet odaları başlığı altında pek çok sohbet platformuna ulaşabilirsiniz. teknolojinin de ilerlemesiyle artan ihtiyaçların karşılanması için mobil ortamlarda da ücretsiz ve seviyeli dini sohbet ortamlarına ulaşabileceğiniz bir ortam.

  Cevapla
 3. Sefer

  20 Nisan 2022 at 13:16

  nur sohbet odaları internet te aranılan bir çevreye sahiptir. seviyeli ve hoş görülü sohbet ortamına katılmak isteyen dünyanın her yerinden bireylerin gönül rahatlığı ile sohbet edebildiği bir platformdur. sizlerde denemek için zaman kaybetmeyin.

  Cevapla
 4. AyDa

  20 Nisan 2022 at 15:50

  ücretsiz keyif aldığım bir sohbet paylaşımı emeği geçenlere teşekkürler.

  Cevapla
 5. Prometheus

  20 Nisan 2022 at 20:18

  Ramazan Ayında Nurlu sohbet bulabileceğiniz aynı zamanda eğlenebileceğiniz nur sohbet odalarını tavsiye ederim. Yetkililerin özenle dikkat ettikleri sohbet ortamında buluşmak dileği ile

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.