Mircalem

Mircalem

Mircalem

Mircalem professional sayesinde artık sohbet sitelerine güzel bir arayüze sahip mirc programı ile katılabilmeniz mümkün. Üstelik pek çok yenilikleri sayesinde ekstra herhangi bir işle uğraşmadan hem radyo dinleyebilecek, hem de hızlı bağlantı yapısıyla çok daha rahat bir şekilde sohbet etmiş olacaksınız.

Cesuryurek tarafından hazırlanmış olan Mircalem pek çok insan tarafından kullanılan bir mirc script programı olmuştur. Programın yapım amacı kullanıcıların hem görsel olarak hem de daha rahat bir şekilde sohbet edebilmeleri için tasarlanmıştır. Kolay ara yüzü sayesinde pek çok işlemi menü aracılığı ile yapabilmeniz mümkündür. Günümüzde pek çok sohbet sitesi Mircalem programının kendisine hazırlanmış yapısını kullanmaktadır. Sitemiz de netkeyfi adı altında hazırlanan mircalem programını kullanmaktadır.

Mircalem Profesyonel Avantajları

Özellikle sohbet kanallarında görevli olan operatörlerin rahatlıkla sohbeti takip etmesi, kötü kullanıcıların kanaldan uzaklaştırılması sırasında oldukça kolay bir şekilde müdahele edilmesini sağlayan bir programdır. Böylelikle sohbet akışı çok daha güvenli ve kontrollü bir şekilde yapılmaktadır. Sitemiz netkeyfi siz değerli kullanıcılarının huzuru bozulmaması ve en güzel şekilde ortamın korunmasını sağlayarak güzel sohbetler kurmasında aracı olmaktadır. Mircalem sayesinde artık sohbet odaları çok daha güvenli. Kendini bilmez kullanıcıların kanal genelinde uygunsuz davranışlarına direk müdahele eden koruma yapısıyla sohbetler artık bölünmeyecek.

Mircalem Profesyenel Nasıl Kullanılır?

Mirc programların bana göre en iyisi olan ve yapımcının her şeyi düşünerek kodlamış olduğu hem kolay bir ara yüze sahip hem de tüm her şeye hakim kılan bir mirc programı sayesinde kullanıcılarımız hem rahatça sohbet ediyor. Hem de kanalı daha iyi takip edebiliyor. Buradan kendisine bir kez daha teşekkür ederek sizlere daha iyi hizmetler nasıl sunabiliriz şeklinde arge çalışması yapan ekibimiz, sizlere en iyi ortamı hazırlamaya devam edecektir.

Özellikle görüntülü sohbet ve kameralı sohbet adı altında çalışmalar yapan sitemiz mobil sohbet kullanıcılarına daha iyi şartlarda kesintisiz bir hizmet sunmak adına aktif olarak işlemleri kontrol etmektedir. Bizlerde sizlere bu işlemleri tamamen ücretsiz sunarak diğer sohbet sitelerinden farklı bir yol izlemiş ve kullanıcılarımızı memnun etmeye devam etmekteyiz.

“Mircalem” için bir cevap

  1. RaS` dedi ki:

    Mirc alem Profesyonel programı ile Daha kaliteli ve kullanışlı bir arayüzle sohbet etme imkanı ücretsiz ve kayıt olmadan haydi sizler de katılın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Radyo'nu aç, Müzigin Keyfine bak.