Lezbiyen Bir Kız Arkadaş Nasıl Bulunur?

Lezbiyen Bir Kız Arkadaş Nasıl Bulunur?

Lezbiyen Bir Kız Arkadaş Nasıl Bulunur?

Lezbiyen Bir Kız Arkadaş Nasıl Bulunur? Potansiyel partnerlerle tanışmak zorlu ve endişe uyandıran bir şeydir. Lezbiyenler için, diğer kişinin cinselliği konusundaki belirsizlik nedeniyle eş bulmak genellikle daha zor olabilir. Neyse ki modern toplumda diğer lezbiyenlerle tanışmanın birçok yolu var. Açıkça lezbiyen olmanın tehlikeli olduğu bölgelerde bile çevrim içi randevulaşma hizmetleri ve tavsiyeler aşkı bulmana yardımcı olabilir.

LGBT etkinliklerine katıl. LGBT dostu bir bölgede yaşıyorsan LGBT sosyal etkinliklerini bulmak için İnternet’te arama yap. Onur yürüyüşlerinden bar gecelerine ve gündelik sosyal buluşmalara kadar bu etkinlikler, eş cinsel olmayan yerlerde diğer lezbiyenleri bulmaya çalışmanın baskısını ve belirsizliğini ortadan kaldırıyor. Bunları meetup.com’da, sosyal ağlarda veya genel arama motorlarında ara.

Hayatında herkes cinsel yöneliminden haberdar değilse yakınlardaki bir şehirde insanların seninle karşılaşma olasılığının düşük olduğu etkinliklere gitmeyi düşün.

En sevdiğin sosyal aktivitelere daha fazla zaman ayır. Hepimiz evden çıkmak zorunda kalmadan biriyle tanışmak istesek de potansiyel partnerlerin bu plana uymaz. Birçok lezbiyen çift ilk önce bir kadın spor takımında tanışmış veya bir hayvan barınağında gönüllü olarak tanışmıştır ama kendini bu klişelerle sınırlamana gerek yok. Sevdiğin bir sosyal aktiviteye veya hobiye atıl; coşkun, ilgi alanlarını paylaşan insanları çekecektir.

Konserler bir başka harika buluşma noktasıdır. LGBT müzisyenleri veya önemli bir lezbiyen hayran kitlesi olan grupları ara.

Bir lezbiyen barı ziyaret et. Bunlar artık çok yaygın değil; bu yüzden şehrinde hâlâ bir tane varsa şansını dene. Başarısız olursa gay barlar denemeye değer. Çoğu erkeklere yöneliktir ama normal bir lezbiyen gecesinde birilerini bulabilirsin.

Heteroseksüel erkek arkadaşını bir gey veya lezbiyen bara getirerek yanlış sinyal gönderme.[1]

İnternet’ten randevulaş. İnternet siteleri ve flört uygulamaları, tanışmak için son derece popüler yollardır. İşte popüler seçeneklerden bazıları:

Topluluk içinde arkadaş edin. Bir onur etkinliği için gönüllü olduysan ve hayallerinin kadınıyla tanıştıysan tebrikler; çoğundan daha şanslısın. Diğer herkes için, yerel lezbiyen ve biseksüel topluluğunda uzun vadeli görüşe sahip ol ve kalıcı arkadaşlıklar kur. Bu randevulaşma havuzu pek büyük değildir ve muhtemelen aynı yüzlerin çoğunu farklı etkinliklerde göreceksin. Kötü bir ilk randevuya gülerbilirsen ve arama yapan arkadaşlarına sempati duyarsan daha fazla bağlantı kuracak ve daha fazla fırsata hazır olacaksın. Daha da önemlisi, destekleyici bir topluluğun parçası olacaksın.

Lezbiyen Bir Kız Arkadaş Nasıl Bulunur?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Radyo'nu aç, Müzigin Keyfine bak.