Kız Arkadaş Nasıl Bulunur?

Kız Arkadaş Nasıl Bulunur?

Kız Arkadaş Nasıl Bulunur?

Kız Arkadaş Nasıl Bulunur? Düzenli bir ilişki yaşayabileceğin bir kız mı bulmak istiyorsun? Bu makale, herhangi bir kızla çıkma şansını artırabilecek bazı şeylere yer verir.

Yalnızken rahat ol. Havalı davranmaya çalışmak veya kendini kasmak zorunda değilsin; rahat ol. Kız arkadaş bulmaya uğraşma; aksi halde çaresiz görünürsün. Öz güven ve kendine yetme gibi özellikler çok seksi özelliklerdir. Tanıştığın her kıza seninle çıkması için yalvarırsan bu özelliklerin hiçbirine sahip değilmişsin gibi görünür.

Bir kız arkadaş bulmak yerine iyi arkadaşlar edinmeye bak. Yani mümkün olduğunca çok kadınla konuş; yalnızca hemen hoşlandıklarınla değil. Kadınlarla iyi arkadaşlıklar kurmak onlarla konuşma pratiği yapmana ve kadınların genel olarak nasıl hissedip düşündüğünü anlamana yardımcı olur. Daha da önemlisi çaresiz bir şekilde kız arkadaş aramadan daha az yalnız hissetmeni sağlarsın.

Birine yardım et. Bu o kız olabilir veya odadaki başka biri olabilir. Kız ağır bir şey mi taşıyor? “Dur yardım edeyim” de ve taşıdığı şeyi sen taşı. Birinin paraya mı ihtiyacı var? Öğle yemeği yiyebilmesi için ona birkaç lira ver. Yakın olmasa bile arkandan gelen kişi için kapıyı tut. Diğer bir deyişle kibar ve cömert bir insan ol.

Böylece onun yalnızca dikkatini çekmekle kalmaz kendin hakkında da iyi hissedersin. Bu arada sahte davranıp yalnızca o varken iyi şeyler yapma. Başkalarına ona davrandığından farklı davrandığını muhtemelen fark eder. İnsanlara her zaman, farklı yollarla yardım et. Hem o hem de başkaları bunu fark edecek ve bir sohbet esnasında adın geçtiği zaman insanlar senin için “O harika birisi!” diyecekler. Kız da “Öyle, değil mi?” diyecek.

Sürekli bir sürü kızla tanış. Çekici olduğunu düşündüğün bir kız görürsen git ve konuş onunla (saatin kaç olduğunun bir önemi yok). Bunu düzenli olarak yap. Bir gün dışarı çıkıp sonraki günlerde oturman pek bir işe yaramaz. Düzenli olarak dışarı çık ve bir sürü kadınla konuş. Kız bulabileceğini düşündüğün herhangi bir yere gidebilirsin; süpermarket, kütüphane, alışveriş merkezi, sokak, sosyal toplantılar gibi.

Kız Arkadaş Nasıl Bulunur?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Radyo'nu aç, Müzigin Keyfine bak.