Gürcistan Sohbet Odaları

Gürcistan Sohbet Odaları

Gürcistan Sohbet Odaları

Gürcistan Sohbet Siteleri,Gürcistan Chat Odaları,Gürcistan Tanışma Siteleri,Gürcistan Arkadaşlık Siteleri,Gürcistan Sohbet Odaları Karadeniz sınırlarına komşu olan Gürcistan halkı ülkemize girişleri vizesiz ve pasaportsuz olması nedeni ile ülkemizde hem turizm amaçlı hemde ikamet eden çok sayıda gürcü bay bayanlar bulunmaktadır bunlar genel olarak ülkemize çalışma amaçlı gelen insanlardır ve onların ülkesinde bizdeki kadar fazla olmasa bile Türk vatandaşları iş icabı Gürcistan,da yaşamaktadırlar.

Ve bir çok bayanın ise Türk erkekleri ile evlilik yaparak burada süresiz oturma hakkına sahip oldukları bilinmektedir bu konu aslında Yabancı hatunların Türk erkeklerine olan hayranlıklarından-mı yoksa sadece ülkemizde kalmak amaçlı,mı tahmin etmek zor olsa bile ben burada ülkemizde kalmak amaçlı evlilik yaptıkları şıkkına inanıyorum fakat bu konuya ikinci bir yorum yapacak olur isek bizim Türk erkeklerinin yabancılara karşı olan zaafları buda düşündürücü bazen duyuyoruz yabancılarla evlilik daha kolay ve maddi açıdan fazla külfetli değilmiş hatta bir çok kişi bunlardan dolayı ısmarlama kadınlarla bile evlenmek amaçlı yola çıkıyor.

Ismarlama hatun nasıl oluyor bir tanıdık vardı eşi vefat etmişti ve yıllar sonra tekrar,en evlenmek istedi tabi yaş ilerlemiş ve çoluk çocuk var Türk bir hanımla evlenmeyi çok istedi fakat muradına eremedi gelenlerin kimisini kendi beğenmedi beğendikleri onu beğenmedi ve bazıları ise hayatlarını garantiye almak adını çok şeyler istedi ve çareyi yabancı bir kadınla evlenmekte aradı bir gün duyduk biri aracı olmuş işte Fas,tan çok gelin geldi Türkiye,ye sende şansını dene tabi bizimki evlenmeye çok hevesli hemen olaya heyecanla talip olmuş neyse bayanla kontak kurmuş,mu kurmamış,mı orasını unuttum fakat bayanın  gelmesi için bir miktar ücret istenmiş bir kaç gün sonra uçak biletti oydu buydu yine biraz daha yollanmış adam bekliyor hanım gelecek ortada ne gelen ne giden var hatta iletişim kurması bile mümkün olmamış galiba bu ilk denemesi değilmiş bir kaç kez bu şekilde olmuş  halen deniyor,mu onu bilmiyorum.

Konu nereden nereye geldi amacım sohbet chat site tanıtımdayken birden evlilik konusuna döndü neyse en azın dan okuyan Türk beylere belki bir şeyler anlatmış oluruz.

Gürcistan Sohbet Odaları

Gürcistan Sohbet Odaları

Sohbete Giriş İçin Tıkla

 

“Gürcistan Sohbet Odaları” için 4 cevap

 1. BeRKaN dedi ki:

  Gurcistan Da Yasayan , Gurbetci Arkadaslarimizin Bulustuqu Tek Adres Burasi 🙂

 2. Sinem dedi ki:

  Sevgi saygı arkadaşlık hepsi Gürcistan sohbet odalarında.

 3. RaS` dedi ki:

  Gürcistan Sohbet odaları ve Arkadaşlık siteleri Bay ve Bayan Yetişkin sohbetleri ile birebir hizmet vermektedir. Karadeniz komşumuz olan Gürcistan ile ilişkilerimiz hem ticari hem de bireyseldir. Mobil chat ortamlarında bulundum pek çok arkadaş edindim sizlere de tavsiye ederim.

 4. Prometheus dedi ki:

  Gürcistan ve batumun eğlenceli sohbet buluşma noktası www.NetKeyfi.net sohbet odalarında eğlenebilirsiniz. Sizleride sohbet ortamımıza bekleriz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Radyo'nu aç, Müzigin Keyfine bak.