Can Ağustos 2 2021

Dj Nirvana

Dj Nirvana

Netkeyfi.Net AşkFm Dj ekibinde yayın alan Nirvana hakkında bilgiler;

Dj Nirvana

Nirvana

Rumuz: Nirvana & xXx
Şehir: Bursa
Daha Önce Yayın Aldığı Radyolar: BamteliFm, KlasFm, KalpFm, TarzFm, NotaFm, KralFm, AşkFm
Şu An Yayın Aldığı Radyolar: AşkFm
Yayın Formatı: Yabancı Slow ve Hareketli Parçalar
Yayın Kimliği: Doktor Cino
Kendisi Hakkında Söylemek İstedikleri: Her zaman olmak istediği, kendisini mutlu hissetmiş olduğu yerde durmaktadır. Bulunduğum sunucularda genel olarak site yönetici konumunda ara sıra yayın alan birisiyim. Arkadaş ve dostluğa önem veren bir yapım vardır.

Dj Nirvana Hakkında düşüncelerinizi yazımızın altında yer alan yorum kısmına düşüncelerinizi aktararak bizlere iletebilirsiniz.

 

“Dj Nirvana” için 19 cevap

 1. Kaf Dağı dedi ki:

  Hani yılların esmediği yayıncı derler buna,
  Kendisi sohbet odalarının en seçkin djleri arasında yıllardır eskimedi her defasınca bir daha yenilik katan dj sizde gelin bu dj yayınını kaçırmayın….

 2. Zeynep dedi ki:

  Seninle NetKeyfi daha eğlenceli… Gittiğin her yere pozitif enerjinide götürüyorsun.. Burda seninle olmak büyük şans.

 3. Mirza dedi ki:

  Yabancı parçaların kralı bu adam. Güzel bir yayın sunumu var. 🙂 Seni tanımak güzel Nirvana

 4. Gamze dedi ki:

  Neşeli enerjik hareketli slow parçalarıyla Dj Nirvana aşk FM sizlerde gelin dj Nirvani canlı canlı dinleyin kaçırmayın..

 5. KemaLasaf dedi ki:

  Dj’Nirvana Ask-Fm de tanıştığım, yayında olduğu zamanlar hareketli ve yabancı slow parçaları ile keyifli zamanlar geçirdiğimiz, neşeli ve dostluğa önem veren yapısıyla tanıdığım arkadaşımız. kendisinin bizlere ayırdığı o kıymetli vaktinden ve zamanından dolayı emeğine yüreğine sağlık diliyorum.

 6. Others dedi ki:

  Nickinin hakkini veren adam Nirvana. Kalitesi tartisilmaz. Yaşa sen.

 7. Berkan dedi ki:

  Abiyaa, Bu Adam Hem Carizma Hem KraL , Sesi We Super Parcalari Ile Sıkılmayacaqiniz TeK DJ Diyebilirim, Iyiki Warsin KraL. . .))

 8. Kartanesi dedi ki:

  Kısa sürede çok değer verdiğim bi abim oldun yayınlarını zevkle dinliyorum hele ki yabanci parcalarin Askfm ailesi ile olmaktan mutluluk duyuyorum emeğine yüreğine sağlık ^-^

  • Can dedi ki:

   kardeşlerin en tatlısı, en canlısı, en güzeli, en tatlisi :p söz sana bir tane kel göbişli birisini bulacağım 🙂 güzel yorumların için teşekkür ederim.

 9. Sevil dedi ki:

  Günümüzde radyo dinlerken, bir yandan da sohbet için bir çok pltaform bulunuyor Ama Netkeyfini bunlardan ayıran bi Dj var ki heryerde olmayan o kişi Dj`Nirvana. kısa bir dönem içinde tanıdım kendisini duruşuyla yaptığı yayinlarla herkesiin sevgisini kolaylıkla kazanabilen biri Şarkılari yayın esnasında yaptığı espirilerle eglemeyi,aynı zmanda eğlendirmeyi çok iyi bilen biri. Yayın almasını dört gözle beklediğim yayıncılar dan biridir AşkFm in yakisikli prensini dinlemek isterseniz çıkın çıkın Netkeyfi ne gelin dinlemenizi tavsiye ederim.

  • Can dedi ki:

   oooo sevilcim döktürmüşsün. Çok teşekkür ederim güzel yorumlarından ötürü. Sende bizim için çok değerlisin. Çok iyi kalpli ve Aşk Fm’in vazgeçilmez dinleyicilerinden birisisin.

 10. RaS` dedi ki:

  Yayıncılığı Layıkı ile yapan sayıLı dostlarımızdan dır. Bunu Okuyan Dostlarıda Aramıza bekleriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Radyo'nu aç, Müzigin Keyfine bak.