Chat Odaları Kuralları


  Chat Odaları Kuralları

İnsanların sosyalleşmesi eskisi kadar kolay değil. Yoğun çalışma saatleri evlerin iş yerlerine
uzaklığı ve benzeri nedenler ile sosyal aktivitelere çok az zaman ayırabiliyoruz. İnsanlar
görüşmek için aylar öncesinden randevular oluşturuyoruz.

Bu ve bunun gibi sorunların önünegeçmek için ise internetin nimetlerinden faydalanabiliriz. Nezih ve kaliteli sohbetler yapabileceğiniz sohbet siteleri bu konuda doğru adres olacaktır.

Hem sosyalleşebilecek hemde birçok karakterde insan tanıma fırsatı bulabileceksin. Hem de bunun için ayrı bir zaman ayırmanıza gerek yok. Gerek masa başında bilgisayarınızdan gerek ise telefonunuzdan giriş
yapabileceğiniz sohbet siteleri size bu anlamda en güzel hizmet sunuyor.

Ücretsiz bir şekilde üye olabileceğiniz bu sitenin içeriğinde sohbet odaları mevcut. Bu odalardan dilediğiniz
birine giriş yaparak sohbete başlayabilirsiniz. Kişisel bilgilerinizi vermeden belirttiğiniz rumuz
ile dilediğiniz kişi ile iletişime geçebilirsiniz.

Böylelikle güvenli ve seviyeli arkadaşlıklaroluşturabilir bunları gerçek hayatınıza aktarabilirsiniz. Siz de iş ya da okul yoğunluğundan şikâyet ediyor ve yeterli kadar sosyalleşemediğinizi düşünüyorsanız hemen bir sohbet
sitesindeki chat odası bölümüne girerek muhabbete başlayabilirsiniz.

                          Chat Odaları Kuralları

Sosyal medya ve internet çağı iyi ya da kötü bir sürü insanı bir araya getiriyor ve bu durum kimi için sorunsuz bir şekilde ilerlerken kimi için de problematik bir şekle bürünüyor. Chat odalarımızda bunun önüne geçebilmek ve sizlerin sitemizde geçirdiğiniz süre boyunca kaliteli, güvenli ve keyifli bir hizmet alabilmeniz için belli başlı kurallar belirleyerek her açıdan pozitif bir sohbet ortamı yaratmaya çalışıyoruz. Üye olmadan önce kurallarımızı kısaca gözden geçirmenizi rica ediyoruz.

Yöneticiler tarafından sürekli olarak takip edilen chat odalarımızda argo, küfür, her türlü şiddet ve saldırgan içerik, pornografik ve ahlak dışı söylemler yasaktır ve kural ihlali durumunda kullanıcılar banlanacaktır. Bunun dışında ırkçılık, siyasi propagandalar, dil din örf ve adet gibi değerlere hakaret etmek de kesinlikle yasaktır. Site içinde ticari ya da özel reklam yapmak, kullanıcılardan para istemek, yöneticilerle tartışmak, üye olurken alınan site ismi olan “nick” kopyalamak yasak olan diğer maddelerdir ve aynı şekilde siteden uzaklaştırılma sebebidir. Seviyeli, kaliteli ve düzgün bir ortam yaratma arzusuyla kurduğumuz sohbet odaları sitemizde kullanıcılarımızın keyiflerinden taviz vermemek için düzenlemiş olduğumuz bu kurallara uyulmasını rica ediyoruz.

Saygılı, kaliteli, samimi, rafine, güvenli ve kötü niyetli kişiler tarafından baltalanmamış bir sohbet arzusu içindeyseniz chat odası kurallarına son derece önem veren ve bu hep yönde hareket eden sitemizde büyük bir rahatlıkla, dilediğiniz gibi sohbet edebilirsiniz. Kendi güvenliniz ve rahatlığınız için koyulmuş bu kurallara uyduğunuz takdirde son derece seviyeli, kaliteli, eğlenceli, samimi ve güvenli bir sohbetin tadını çıkarabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir