Alevi Sohbet Odaları

Alevi Sohbet Odaları

Alevi Sohbet Odaları

Alevi Chat Odaları,Alevi Sohbet Siteleri,Alevi Chat Siteleri,Alevi Sohbet Odaları Dünya geneline yaşayan ne kadar Türkiye cumhuriyeti vatandaşı varsa sohbet chat siteleri olarak insanların tamamına dil din ırk mezhep kültür ayrımı kadın erkek ayrımı gözetmemek sizin hizmetler sunmaktayız insanların inanışları hayat koşulları ne olur ise olsun hiç bir şekilde söz konusu olamaz ve Allah,ın yaratmış olduğu her kula saygımız sevgimiz vardır.

İnsanlar arasında ayrım yapmaktan haz etmem ve yapanları hoş görmem bugün insanlar bir birlerinin inanışlarına mezheplerine ve hayat şartlarına saygı duyması gerekmektedir insan olarak yakışanı budur burada konu başlığımızda yer alan alevilikle ilgili konuşmak yada örnek vermek istemiyorum çünkü belki hoşa gitmeyen bir cümle kullanırım buda insanların özeline hayatlarına müdahale gibi olur aleviler hakkında tek düşüncem çok Alevilerle sohbetim oldu ve yakından tanıdıklarımda gerçekten karakter açısından iyi insanlar ve diğer mezheplerde olduğu gibi iyisi,de vardır kötüsü,de fakat benim tanıdıklarım süper insanlardı ve hiç bir zaman mezhep ayrımı söz konusu ettiklerini duymadım.

Her mezhepten insanları yargılamadan önce tanımak gerekir bugün Hanifi mezhebinden olanlar bunların arasında,da görüş ayrılığı görülmekte mesela bir alevi aile tanıdım cuma namazları,nı hiç kaçırmayan insanlardı ilk gördüğümde bende şaşırdım çünkü halk arasında insanlara nifak sokan kötü gösteren fesatçılık,lar yüzünden insan yanlış bilgi sahibi oluyor kısacası her mezhepte farklı farklı yaşam tarzları olan insanlar bulunmakta ve seçtikleri yaşam kendilerinin özel hayatlarıdır her zaman saygı duyarım.

Sohbet chat sitelerimiz bizlerle olmak isteyen herkese açıktır ve ziyaretçilerimiz arasında asla insanlar hiçbir konuda bir birlerini eleştiremez yargılayamaz yönetim olarak bu gibi olaylara karşıyız ve yapanları ise her kim olursa olsun sitelerimizden çıkarılacaktır.

Hizmetlerimiz seviyeli sohbet olarak ve güvenilir arkadaşlık siteleri olarak her yaştan beylere bayanlara hizmet etmekte ve odalarımız oyun yarışma radyo odamızdan oluşmakta tamamı siz değerli sohbet chat siteleri kullanıcılarına üyeliksiz ücretsiz olarak sunulmaktadır her kim olursanız olun saygıya seviyeye önem veriyorsanız hepinizi sitemize davet eder sorunsuz sohbetler dileriz.

Alevi Sohbet Odaları

Alevi Sohbet Odaları

“Alevi Sohbet Odaları” için 4 cevap

 1. RaS` dedi ki:

  Her ne kadar Alevi sohbet odaları olarak nitelendirsek te Dünya genelinde yaşayan tüm Türk vatandaşlarımız bizim için birdir. Din, dii ,ırk ayrımı kesinlikle yapılmaz Sitemiz yetişkin sohbet anlayışı ile her platformda ücretsiz ve seviyeli sohbet ve Chat olanağı sağlamaktadır.

 2. Suzi dedi ki:

  Dil din ırk mezhep ayrımı olmayan tek sohbet odası Alevi sohbet odaları yetişkin sohbet anlayışının gerçekten anlamı olan sohbet odaları rahat chat yapmak istiyorsanız sizlerde gelin bizimle chat yapın hiç pişman olmayacaksınız

 3. aZRa dedi ki:

  Alevi sohbet odaları Din dil ırk ayrımı olmayan bi site gerçekten güzel . Yok abi aştı kendini netkeyfi.. Muhteşem Bi Site.!!!

 4. Dıyar67 dedi ki:

  Tum alevi kardeslerimizi Aşevi sohbet odamıza bekleriz sizler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Radyo'nu aç, Müzigin Keyfine bak.